عنوان : به مناسبت روز جهانی كار و كارگر از كارگران شهرداری تجلیل شد.
کد خبر : ۲۷۷۶
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ 
ساعت : ۸:۳۶:۱۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

                         🔰به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی چغادک مراسم تجلیل از کارگران شهرداری به مناسبت روز جهانی کار و کارگر برگزار گردید.                                       

            ◀در این مراسم که با حضور مهندس زارعی شهردار چغادک، حجت الاسلام خدری امام جمعه شهر، رییس و  برخی از اعضای شورای اسلامی شهر  و جمعی از مسئولین واحدهای شهرداری در محل پارک غدیر برگزار گردید، مهندس زارعی با بیان اینکه در تعالیم اسلام جایگاه ویژه ای برای کار و کارگری  در نظر گرفته شده ، بیان نمود: بهداشت عمومی جامعه مدیون زحمات طاقت فرسای همکاران کارگر ما  در شهرداری است و شهرداری تنها ارگانی است که برای ارائه خدمات خود حداقل روزانه یکبار به درب منازل شهروندان مراجعه می کند. وی افزود: خدمات قشر زحمتکش خدمات شهری و فضای سبز مایه آبرو و عزت شهرداری است و کارگران شهرداری در خط مقدم خدمات رسانی به مردم عزیز چغادک قراردارند و آرزوی من بهبود وضعیت معیشتی تمام کارگران بوده و سعی خود را در این راه به عمل می آورم . وی ضمن تقدیر از اهتمام کارگران  در پیشبرد اهداف شهرداری بیان نمود کار و تلاش تک تک شما کارگران در توسعه شهر و کسب رضایت شهروندان نقش به سزایی داشته و به کمک شماهاست که می توان به اهداف عالیه و مد نظر شهرداری نائل آمد.                                                                            💠وی افزود  امروزه کارگران نقش بسیار مهمی در
 توسعه اقتصادی ، عمرانی و آبادانی هر شهری دارند و روز جهانی کار و کارگر فرصت مناسبی است که از کارگران پر توان و تلاشگر که با همت والای خود کار را عبادت دانسته و  تلاش خود را در سرنوشت ملت و این مملکت مؤثر می دانند ، تجلیل و قدردانی کرد .                                                           

  🔗🔗مهندس زارعی  در پایان عنوان نمود :بنده از زحمات کارگران خدوم شهرداری که در سرما و گرما و در زمان استراحت مردم بیدار هستند و جهت کمک به بهداشت و سلامت مردم بعضی مواقع سلامت خود را به خطر می اندازند و با جدیت در حال خدمت رسانی به شهر و شهروندان می باشند، تشکر و قدردانی می نمایم.                               

                        💠امام جمعه محترم شهر چغادک ضمن تبریک و گرامی داشت روز کار و کارگر عنوان نمود کسب  روزی حلال برای خانواده، جهاد در راه خدا است و باعث افتخار است که ما امروز از شما تقدیر و تشکر نماییم. و در ادامه آقای حسینی عضو شورای شهر به نمایندگی از اعضا شورا این روز را تبریک و از کارگران تقدیر و تشکر نمود.                      

                               🔰در پایان این مراسم  نیز به کلیه کارگران لوح سپاس و هدایایی تقدیم گردید


5.1.0.0
V5.1.0.0