عنوان : به مناسبت نهم اردیبهشت ماه روز شوراهای اسلامی از اعضا شورای شهر چغادك تجلیل شد.
کد خبر : ۲۶۳۹
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ 
ساعت : ۱۳:۱۲:۴۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به مناسبت نهم اردیبهشت، روز ملی شوراها، شهردار چغادک همراه با کارکنان شهرداری  و با حضور امام جمعه محترم شهر و فرمانده حوزه بسیج برادران و برخی معتمدین شهر در  محل دفتر شورای شهر  حضور و  این روز را به اعضای شورا تبریک گفتند و برای آنان توفیق خدمت روزافزون به مردم ولایت مدار و شهیدپرور این شهر را آرزو نمودند .
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر چغادک، ابراهیم کارگر در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات ارزنده و فعالیت های عمرانی، ؛خدماتی، فرهنگی و ....  مجموعه شهرداری و تمامی تلاشگران عرصه مدیریت شهری مراتب سپاس خود و کلیه ی اعضای شورا را اعلام کرد و گفت : شورا با تصویب مصوبات و پیگیری برای اجرا آنها  همواره  در کنار مجموعه شهرداری است .
 شهردار چغادک : با همدلی، حمایت و تلاش های مجدانه شورا طرح ها و پروژه های بزرگی در مسیر خدمت رسانی هرچه بیشتر و بهتر به همشهریان عزیز انجام شده است
مهندس زارعی شهردار چغادک  نیز ضمن تبریک روز شوراها از همدلی، حمایت ها، تلاش ها و همکاری مجدانه شورای اسلامی شهر با مجموعه شهرداری قدردانی کرد 
.وی خطاب به اعضای شورا تصریح کرد : خوشبختانه با همکاری شما بزرگواران طرح ها و پروژه های بزرگی در مسیر خدمت رسانی هر چه بیشتر و بهتر به همشهریان عزیز انجام  و یا در حال انجام است .
زارعی ادامه داد : شهرداری استارت کارهای اساسی و بزرگی را انجام داده است و  سعی نمودیم هیچ محله ای از شهر را خاص نبینیم و امکانات مجموعه را برای همه سطح شهر استفاده نمائیم، و پرسنل شهرداری با تمام توان جهت انجام خواسته های شهروندان و ابادانی شهر تلاش می کنندو این میسر نمی گردد مگر با تلاش و هم فکری شورا و شهرداری که درنهایت موجب بالا رفتن و ارتقاء جایگاه این دو ارگان در انظار عموم است .

شهردار چغادک  تاکید کرد : خوشبختانه شورای اسلامی شهر چغادک با وجود برخی اختلاف سلیقه ها همواره حامی و پشتیبان مجموعه شهرداری در مشکلات بوده و امیدواریم این حمایت ها ادامه داشته باشد و همه روزه شاهد شکوفایی و پیشرفت خدمت رسانی به شهروندان عزیز  چغادکی  باشیم .
شهردار چغادک در پایان  عنوان نمود: استارت ساخت ساختمان شورای شهر هدیه شهرداری به شورا به مناسبت نهم اردیبهشت روز شوراها است .5.1.0.0
V5.1.0.0