عنوان : در روزهای پایانی سال مدیر كل دفتر امور شهری مهمان شهر چغادك بود
کد خبر : ۲۶۲۵
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ 
ساعت : ۱۳:۵۱:۱۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مهندس بردستانی  مدیر کل دفتر امور شهری استانداری بوشهر به  همراه کارشناسان  دفتر امور شهری در تاریخ 21 اسفند 97  مهمان شهر چغادک بودند و ضمن حضور در شهرداری و دیدار  با شهردار،رئیس شورای شهر  و مجموعه  کارکنان  شهرداری ازبرخی از  پروژه های در دست اجرای شهرداری چغادک بازدید و از نزدیک در جریان انجام امور مربوط به شهرداری و مشکلات پیش رو و پیشرفت اجرای پروژه‌های عمرانی قرار گرفتند و  ضمن نشست با شهردار و رئبس  شورای شهر به بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل و مشکلات شهر  پرداختند.

 مهندس زارعی شهردار چغادک  ضمن تقدیر و تشکر از جناب مهندس بردستانی و مهندس شفیع خواه  و مجموعه استانداری بوشهر به جهت حمایت همه جانبه در تخصیص اعتبارات عمرانی، عنوان نمود  از آن‌جا که اداره‌ی مطلوب شهرها، ارایه‌ی خدمات مناسب و کنترل و هدایت پروژه‌های عمرانی، علاوه بر اعمال مدیریت صحیح، مستلزم کسب اعتبارات کافی و پرداخت صحیح هزینه‌ی آن است؛ شهرداری‌ها جهت انجام وظایف خود، باید از امکانات مناسب مالی برخوردار باشند.

زارعی  اضافه کرد:امروزه پیش‌بینی منابع درآمدی مطمئن و پایدار و تعدیل هزینه‌های شهرداری، دغدغه‌ی اصلی مدیران و برنامه‌ریزان امور شهری، از جمله شهرداران شده است.

وی بابیان اینکه در حال حاضر اولویت کاری شهرداری  در بخش عمران، اجرا و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شهری  و اجرای پروژه های اساسی  و زیربنایی است، افزود: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صحیح در جهت رفع مسائل و مشکلات شهر در راستای وظیفه خدمتگزاری شاهد خدمات‌رسانی مطلوب از سوی شهرداری به مردم عزیز شهرمان باشیم.

مهندس بردستانی  ضمن رضایت از مجموعه مدیریت شهری چغادک ،.پیشرفت پروژه های عمرانی  و حل مشکلات شهری را حاصل تعامل شهرداری  با مدیران و مردم شهر دانست.
مدیر کل دفتر امور شهری استانداری بوشهر  خاطرنشان کرد: تکمیل پروژه‌های عمرانی قطعاً رضایت شهروندان را در پی دارد و امیدواریم مدیریت شهری به سمت و سویی برود که با برنامه ریزی منظم نسبت به اجرای پروژه های زیربنایی و اساسی در شهر اقدام نماید و با مدیریت صحیح منابع و امکانات بتوانیم رضایت شهروندان را جلب و شاهد رشد و شکوفایی هرچه بیشتر شهر چغادک باشیم.

شهردار چغادک  در این نشست، فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده در چغادک را نتیجه وحدت، هماهنگی و تعامل خوب و سازنده میان مجموعه مدیریت شهری با شهروندان محترم،تعامل با تمامی مسئولین و مدیران استانی و شهرستانی،اعضاء شورای اسلامی شهر و تلاش پرسنل خدوم شهرداری دانست و ضمن ابراز خرسندی از این تعامل، ابراز امیدواری کرد مردم نیز از مجموعه عملکرد شهرداری راضی باشند.


 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 

 


5.1.0.0
V5.1.0.0