عنوان : اهدا میز پینگ پنگ به پایگاه های بسیج شهر چغادك در هفته بسیج
کد خبر : ۲۵۵۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ 
ساعت : ۱۳:۱:۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی چغادک به مناسبت بزرگداشت هفته  بسیج شهرداری این شهر  به هر کدام از  پایگاه های بسیج مقاومت شهر چغادک  یک  میز پینگ پنگ اهدا نمود.

 

                          مهندس علی زارعی شهردار این شهر  با اشاره به نقش و جایگاه بسیج  گفت: بسیج یک حرکت و فرهنگ اجتماعی و انقلابی است که عضویت در آن و حمایت از فعالیت های آن وظیفه ای ملی و دینی به شمار می رود که حفظ و ارتقای روحیه نشاط و امید؛ سرزندگی و تقویت بنیه بدنی به عنوان اساس کلیه فعالیت های تشکیلاتی و کادرسازی باید در این زمینه مورد توجه ویژه قرار گیرد.

مهندس زارعی افزود نیروهای بسیج  زمانی بیشترین تاثیرگذاری را خواهند داشت که تامین سلامت جسم را نیز در کنار سلامت روح دنبال کرده و از جاذبه ورزش و سرگرمی برای جذب جوانان و نوجوانانی،

 بهره گیرند که در معرض جریان های  تهاجم فکری و فرهنگی رسانه های بیگانه قرار گرفته اند.

مهندس زارعی  تصریح کرد: بر همین مبنا در ادامه طرح ارائه خدمات ورزشی ،طرح اهداء میز پینگ پنگ  به پایگاه های بسیج در شهر چغادک صورت گرفت  .

وی افزود : هدف اصلی حمایت از جوانان پرشور شهر  و ایجاد بسترهای عمومی جهت  استفاده از امکانات ورزشی  موجود  است  وی ادامه داد با توجه به حضور گسترده نوجوانان و جوانان در پایگاه های مقاومت شهر چغادک و به منظور استفاده صحیح و موثر از اوقات فراغت  آنها شهرداری اقدام به اهدا میز پینگ پنگ نمود .

گفتنی است در این طرح قبلا نیز  از طرف شهرداری به کلیه پایگاه های مقاومت شهر فوتبال دستی اهداء گردیده است .

 

 


5.1.0.0
V5.1.0.0