عنوان : تقدیر از بسیجیان شهر چغادك در هفته بسیج
کد خبر : ۲۵۵۸
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ 
ساعت : ۱۴:۳۵:۳۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

جلسه تقدیر از بسیجیان شهر  چغادک  به مناسبت هفته بسیج با حضور حجت الاسلام خدری امام جمعه محترم، فرمانده پایگاه مقاومت رمضان و مطهره شهر،تعدادی از  بسیجیان ،رئیس و برخی از اعضاء شورای شهر رئیس کلانتری 22 چغادک به میزبانی شهرداری در دفتر شهردار این شهر برگزار گردید.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی چغادک ؛ در ابتدای این مراسم  مهندس علی زارعی شهردار این شهر با تبریک اعیاد ربیع الاول و هفته بسیج به تشریح اهمیت و جایگاه بسیج در جامعه اشاره و بیان داشت: الحمد الله تعامل شهرداری با بسیجان و متقابلا بسیجیان شهر با شهرداری بسیار خوب است .

وی در ادامه بیان داشت :هفته بسیج به معنای بزرگداشت ارزش های انقلابی و بسیجی در جامعه است و باید دستاوردهای آن را ارج نهاد.

مهندس علی زارعی از اهداء میز پینگ پنگ به کلیه پایگا ه های مقاومت شهر چغادک خبر داد .

در ادامه سرهنگ پاسدار رضا اوژن فرمانده  پایگاه رمضان وبسیجی پاسدار خانم احمد خواه فرمانده پایگاه مطهره جداگانه با تبریک هفته بسیج از شهردار و مجموعه شهرداری جهت تعامل بسیار خوب با بسیجیان در سطح شهر  تقدیر نمودند .

 
 

در پایان نیز با هداء لوح تقدیر از  آقای اوژن و خانم احمد خواه تقدیر به عمل آمد که در  بخشی از این لوح آورده شده است :

بسیج در واقع آن پوشش و قالبی است که بهترین جوانان این کشور برای رسیدن به آرمان های بلند این ملت بزرگ می توانند در زیر این پوشش گرد هم بیایند.                             مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای

بی تردید امروز پاسداران و بسیجیان جان بر کف با درس آموزی از حماسه حسینی و اقتدا به رهبر و مولای خویش ایثار، فداکاری و جانفشانی برای حفظ دستاوردها و اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به عنوان خواسته و آرمان اصلی خود قرار داده و چونان دژی نفوذ ناپذیر ، پاسدار حریم اسلام و انقلاب اسلامی می باشند و پرچم عزت و پیشرفت ملت را به دوش گرفته اند.


5.1.0.0
V5.1.0.0