عنوان : برگزاری دوره آموزشی ایمنی و پیشگیری از از حوادث در مدارس شهر چغادك
کد خبر : ۲۵۳۸
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ 
ساعت : ۱۰:۵۷:۱۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی چغادک  به منظور ارتقای سطح آگاهی دانش آموزان و کاهش خطرات و تلفات ناشی از حوادث آنش سوزی، این شهرداری  اقدام به برگزاری دوره های آموزشی در مدارس مطابق با برنامه زمان بندی شده  کرده است.

 

مهندس علی زارعی شهردار چغادک در همین خصوص بیان نمود: بسیاری از حوادث آتش سوزی به دلیل ناآگاهی و عدم اطلاعات کافی از چگونگی استفاده از وسایل ضدحریق اتفاق می افتد که افزایش آگاهی افراد جامعه از مسائل ایمنی نقش بسیار موثری در کاهش این حوادث ایفا میکند.

زارعی  افزود: آموزش افراد در سینن پایین موجب نهادینه شدن مسایل ایمنی و ارتقای سطح آگاهیهای افراد می شود که در این زمینه مدارس اماکن بسیار خوبی جهت ارائه این آموزشها محسوب می شوند.

شهردار چغادک تصریح کرد  این آموزش‏ها بصورت دوره ای و با هدف آشنایی دانش آموزان با اقدامات اولیه ایمنی، پیشگیری و نحوه استفاده از تجهیزات ویژه آتش‏نشانی اجرا می‏شود. در دوره آموزشی فوق موارد ایمنی و پیشگیری از حریق در مدارس و راه های پیشگیری از آتش سوزی به دانش آموزان آموزش داده می شود تا در صورت بروز آتش سوزی یا هرگونه حادثه بتوانند اقدامات اولیه را تا رسیدن نیروهای آتش نشانی انجام دهند.

زارعی تاکید کرد : تجهیز مدارس و آموزشگاه های موجود در سطح شهر به کپسول های آتش نشانی امری ضروری است تا در هنگام وقوع آتش سوزی احتمالی مربیان و دانش آموزان بتوانند  اقدامات اولیه را در خصوص اطفای حریق بعمل آورند.


شهردار چغادک  آمادگي این شهرداری  را در خصوص آموزش‌هاي پیشگیری از آتش سوزی ،اطفاء حریق،امداد و نجات و امداد سوانح  را هنگام بروز حادثه در رابطه با شهروندان و دانش آموزان در تمامي سطوح اعلام كرد

تصاویر مربوط به آموزش در مدرسه رئیس علی دلواری می باشد

 
 
 
 
 
 
 
 
..

                   


5.1.0.0
V5.1.0.0