Title : در روزهای پایانی سال مدیر كل دفتر امور شهری مهمان شهر چغادك بود
news code : 2625
Date : 3/11/2019
time : 13:51:17

Average :  0 |  Submitted :  0

مهندس بردستانی  مدیر کل دفتر امور شهری استانداری بوشهر به  همراه کارشناسان  دفتر امور شهری در تاریخ 21 اسفند 97  مهمان شهر چغادک بودند و ضمن حضور در شهرداری و دیدار  با شهردار،رئیس شورای شهر  و مجموعه  کارکنان  شهرداری ازبرخی از  پروژه های در دست اجرای شهرداری چغادک بازدید و از نزدیک در جریان انجام امور مربوط به شهرداری و مشکلات پیش رو و پیشرفت اجرای پروژه‌های عمرانی قرار گرفتند و  ضمن نشست با شهردار و رئبس  شورای شهر به بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل و مشکلات شهر  پرداختند.

 مهندس زارعی شهردار چغادک  ضمن تقدیر و تشکر از جناب مهندس بردستانی و مهندس شفیع خواه  و مجموعه استانداری بوشهر به جهت حمایت همه جانبه در تخصیص اعتبارات عمرانی، عنوان نمود  از آن‌جا که اداره‌ی مطلوب شهرها، ارایه‌ی خدمات مناسب و کنترل و هدایت پروژه‌های عمرانی، علاوه بر اعمال مدیریت صحیح، مستلزم کسب اعتبارات کافی و پرداخت صحیح هزینه‌ی آن است؛ شهرداری‌ها جهت انجام وظایف خود، باید از امکانات مناسب مالی برخوردار باشند.

زارعی  اضافه کرد:امروزه پیش‌بینی منابع درآمدی مطمئن و پایدار و تعدیل هزینه‌های شهرداری، دغدغه‌ی اصلی مدیران و برنامه‌ریزان امور شهری، از جمله شهرداران شده است.

وی بابیان اینکه در حال حاضر اولویت کاری شهرداری  در بخش عمران، اجرا و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شهری  و اجرای پروژه های اساسی  و زیربنایی است، افزود: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صحیح در جهت رفع مسائل و مشکلات شهر در راستای وظیفه خدمتگزاری شاهد خدمات‌رسانی مطلوب از سوی شهرداری به مردم عزیز شهرمان باشیم.

مهندس بردستانی  ضمن رضایت از مجموعه مدیریت شهری چغادک ،.پیشرفت پروژه های عمرانی  و حل مشکلات شهری را حاصل تعامل شهرداری  با مدیران و مردم شهر دانست.
مدیر کل دفتر امور شهری استانداری بوشهر  خاطرنشان کرد: تکمیل پروژه‌های عمرانی قطعاً رضایت شهروندان را در پی دارد و امیدواریم مدیریت شهری به سمت و سویی برود که با برنامه ریزی منظم نسبت به اجرای پروژه های زیربنایی و اساسی در شهر اقدام نماید و با مدیریت صحیح منابع و امکانات بتوانیم رضایت شهروندان را جلب و شاهد رشد و شکوفایی هرچه بیشتر شهر چغادک باشیم.

شهردار چغادک  در این نشست، فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده در چغادک را نتیجه وحدت، هماهنگی و تعامل خوب و سازنده میان مجموعه مدیریت شهری با شهروندان محترم،تعامل با تمامی مسئولین و مدیران استانی و شهرستانی،اعضاء شورای اسلامی شهر و تلاش پرسنل خدوم شهرداری دانست و ضمن ابراز خرسندی از این تعامل، ابراز امیدواری کرد مردم نیز از مجموعه عملکرد شهرداری راضی باشند.


 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 

 Back           print print      send to friends send to friends     news add comment news add comment
5.1.0.0
V5.1.0.0