Title : زیرسازی و اجرای كانال كوچه میثاق 7 و فرعی های آن
news code : 2622
Date : 3/2/2019
time : 7:49:42

Average :  0 |  Submitted :  0

آغاز عملیات زیرسازی و آسفالت کوچه میثاق 7 و فرعی های آن
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی چغادک مهندس علی زارعی شهردار این شهر  حاشیه بازدید از زیرسازی   و جدول گذاری کوچه میثاق 7 و فرعی های آن  بیان کرد:
نظر به اینکه درصد زیادی از شبکه معابر فرعی شهری چغادک تا کنون به مرحله آسفالت نرسیده و با توجه به حجم بالای تقاضای شهروندان جهت آسفالت معابر و نیز به جهت تسهیل  در رفت آمد اهالی ساکن در محلات مورد نظر ،لذا اجرای پروژه زیرسازی و آسفالت معابر از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
مضافاً اینکه پروژه آسفالت معابر و به همراه آن اجرای شبکه دفع آبهای سطحی معابر مورد نظر نقش بسزایی در دفع مناسب آبهای سطحی و فاضلاب سطحی منازل را به دنبال خواهد داشت که به لحاظ بهداشتی نیز  اهمیت زیادی دارد.
مهندس زارعی مهمترین نیاز شهر در بعد عمرانی را مسئله آسفالت عنوان کرد چرا که با آسفالت معابر باعث سهولت در عبور و مرور شهروندان خواهیم شد و با این امر خواهیم توانست  در این حوزه موفق عمل کرده و رضایت شهروندان فهیم را جلب نمائیم.

وی در ادامه افزود: آسفالت مناسب خیابانها و معابر شهر چغادک یکی از خواسته شهروندان از شهرداری است، اما بعضی مواقع معابر به دلیل حفاری دستگاه های مختلف دچار آسیب می شوند.
شهردار چغادک  در پایان، رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تکیه گاهی برای شهرداری  برشمرد و افزود: تلاش می شود تا با جلوگیری از کنده کاری های بی جا و مدیریت حفاری های اجتناب ناپذیر، از تخریب آسفالت خیابان ها و معابر عمومی جلوگیری شود.
 
 
 
 
 
 
 
 Back           print print      send to friends send to friends     news add comment news add comment
5.1.0.0
V5.1.0.0