/  2
Title : پروژه های عمرانی شهرداری چغادك با حضور مسئولین استانی و شهر چغادك افتتاح شد
news code : 2608
Date : 2/7/2019
time : 12:50:22

Average :  0 |  Submitted :  0

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی چغادک در پنجمین روز از دهه مبارک فجرمراسم افتتاح و کلنگ زنی   7 پروژه عمرانی  با حضور سرکار خانم قربانی معاون فرماندار,،بخشدار محترم  امام جمعه محترم شهر،رئیس و برخی از اعضاء شورا اسلامی  و برخی از مسئولین ادارات شهر چغادک و همچنین کارکنان شهرداری در محل پروژه ها برگزار گردید.

مهندس زارعی شهردار چغادک  در مراسم افتتاحیه خیابان میثاق  ضمن  تقدیر از فرماندار محترم شهرستان بوشهر ،سرکار خانم قربانی معاون فرماندار و مجموعه فرمانداری به جهت حمایت و مساعدت و گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و با اشاره به برخی پروژه های افتتاحی در این دهه در سطح شهر چغادک ، اظهار کرد:  7 طرح و پروژه افتتاح و کلنگ زنی می شود.

وی افزود: پروژه های که امروز در شهر چغادک افتتاح می شود در توسعه و بهبود عبور و مرور شهروندان  نقش موثری دارد و  شهرداری  مصمم بر اجرای طرح های  مناسب برای ارتقای سطح زندگی اجتماعی مردم در هر نقطه ای از شهر چغادک می باشد.

وی با بیان اینکه بیشترین  پروژها در حوزه  زیرسازی و آسفالت معابر ،پیاده رو سازی و سنگ فرش معابر،ساماندهی ورودی شهر چغادک  است اضافه نمود  دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای نظام و دستگاه های اجرایی است.

شهردار چغادک  با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی، تصریح کرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، ایران در بسیاری از حوزه ها شاهد عقب ماندگی بود که با پیروزی انقلاب و همت و تلاش همه مسئولان نظام این عقب ماندگی ها جبران و در حال حاضر ایران در بسیاری از علوم جزء کشورهای مترقی جهان محسوب می شود

 
 
 
 
 
 
 
 Back           print print      send to friends send to friends     news add comment news add comment
5.1.0.0
V5.1.0.0