Title : دوره ساخت كیف های پارچه ای برگزار می گردد
news code : 2594
Date : 1/6/2019
time : 13:55:3

Average :  0 |  Submitted :  0

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی چغادک: شهرداری این شهر با همکاری موسسه رهپویان سلامت دوره  دوخت کیف پارچه ای را در شهر چغادک برگزار می کند:

 

مهندس زارعی شهردار چغادک  هدف از برگزاری این دوره را علاوه بر جایگزینی کیسه های پارچه ای به جای کیسه های پلاستیکی و نه گفتن به کیسه پلاستیکی ، توانمند سازی و افزایش کارایی و اثر بخشی نیروهای انسانی ،استفاده بهینه از اوقات فراغت و اشاعه فرهنگ کسب و کار دانست.

                 
وی اظهارداشت : امروز کیسه های پلاستیکی به وفور در اختیار مردم قرار می گیرد به همین دلیل با حجم بالایی از پسماندها در این زمینه مواجه هستیم که بخشی از آن در طبیعت رها می شود.
وی با تاکید بر اینکه مردم هنوز رغبت  نه گفتن به استفاده از این مواد را پیدا نکرده اند، اضافه کرد : به همین دلیل لازم است که اقدام های فرهنگی و تشویقی بیشتری برای جایگزینی کیسه های تجزیه پذیر یا پارچه ای به جای پلاستیکی در جامعه صورت گیرد.
و به همین منظور شهرداری با همکاری موسسه رهپویان  به منظور  فرهنگ سازی و جایگزین کردن کیسه های پارچه ای به جای پلاستیکی اقدام به برگزاری این دوره نموده است که در پایان نیز به بهترین اثر دوخت شده جوایزی اهدا خواهد شد.

 

 

                     Back           print print      send to friends send to friends     news add comment news add comment
5.1.0.0
V5.1.0.0